– O jednostce

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie jest jednostką organizacyjną Miasta i Gminy Miechów wykonującą zadania określone przez:

  • ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym 
  • ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej  
  • ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych  
  • ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie  
  • ustawy z dnia 7 września 2007 r. o pomocy osobom uprawnionym do alimentów 
  • ustawy z dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi   
  • ustawy z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci 
  • ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
  • innych, obowiązujących przepisów dotyczących pomocy społecznej i jednostek budżetowych

Wsparcie oferowane przez Ośrodek jest adresowane do mieszkańców Gminy i Miasta Miechów.


kierownik – Robert Gądek

koordynator pracy socjalnej – Barbara Górzyńska

główna księgowa – Katarzyna Kmera

kadrowa – Grażyna Oczkowicz

DZIAŁY:

Dział Pomocy i Integracji Społecznej

Zespół Pracy Socjalnej i Asystentury Rodzinnej

  • wspieranie rodziny
  • przemoc (niebieska karta)

Pracownicy:

Anna Zientara-Dela – pracownik socjalny: pon-pt. 7:00 – 10:00

Barbara Górzyńska – starszy pracownik socjalny: pon-pt. 7:30 – 10:00, 13:30 – 15:00

(dodatkowo jeżeli przebywa na terenie GOPS)

Anna Strzeszkowska – Starszy pracownik socjalny: poniedziałek, środa, piątek 7:00 – 10:00


Zespół do Spraw Świadczeń Przyznawanych Decyzją

Marcelina Kuler – pracownik socjalny: poniedziałek, środa 7:00 – 10:00

Barbara Nosal – pracownik socjalny: wtorek, czwartek 7:00 – 11:00

Agata Juzaszek – starszy pracownik socjalny: wtorek, czwartek 7:00 – 10:00

Marlena Włodarczyk – specjalista pracy socjalnej: poniedziałek, środa 8:00 – 11:00

Magdalena Duszyc – pracownik administracyjny


Zespół do Spraw Usług, Pomocy i Integracji Społecznej

Katarzyna Maleta – pracownik socjalny: poniedziałek, czwartek  8:00 – 11:00

Marzena Włosek – pracownik administracyjny ds. Usług: wtorek, środa, piątek 7:00 – 10:00


Stanowisko Pierwszego Kontaktu

Ewa Filipek – pon-pt 7:00 – 14:00

Katarzyna Gągol – pon-pt 7:30 – 15:30

Zespół do Spraw Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych

Anna Kmita pon-pt 7:00 – 15:00

Żaneta Maj pon-pt 8:00 – 15:00

Marta Zaganiacz pon-pt 7:30 – 15:30

Stanowisko do spraw funduszu alimentacyjnego

Anna Kuchna pon-pt 7:30 – 15:30

Stanowisko do spraw dodatków mieszkaniowych i dodatków mieszkaniowych

Anna Kmita pon-pt 7:00 – 15:00


Projekty szkoleniowe

Justyna Nowak – pracownik KIS i specjalista ds. indywidualnej diagnozy

Robert Gądek – koordynator


PODZIAŁ REJONÓW DLA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH W GMINIE MIECHÓW

obowiązuje od 01.06.2022 roku

WŁODARCZYK MARLENA
poniedziałek, środa
8:00 – 11:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Poradów
  2. Wymysłów
  3. Zarogów
  4. Pojałowice
  5. Parkoszowice
  6. Sławice Szlacheckie
  7. os. Sikorskiego
  8. ul. Ks. Skorupki
  9. ul. Spacerowa
  10. ul. Rynek
  11. ul. Piłsudskiego
  12. ul. J. Słowackiego
  13. ul. Głowackiego
  14. ul. Jaksy
  15. ul. Kilińskiego
  16. ul. Prusa
  17. ul. Wesoła
  18. ul. Poprzeczna

NOSAL BARBARA
wtorek, czwartek
8:00 – 11:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Komorów
  2. Kamieńczyce
  3. Jaksice
  4. Przesławice
  5. Celiny Przesławickie
  6. Wielki Dół
  7. ul. Bema
  8. ul. Krótka
  9. ul. Drzymały
  10. ul. Konopnickiej
  11. ul. Łukasińskiego
  12. ul. Warszawska
  13. ul. Sowińskiego
  14. ul. Dwernickiego
  15. ul. Ogrodowa
  16. ul. Nowa
  17. ul. Kopernika
  18. ul. Kraszewskiego

Postępowania związane z ustaleniem odpłatności za DPS.

KULER MARCELINA
poniedziałek, środa
7:00 – 10:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Szczepanowice
  2. Glinica
  3. Siedliska
  4. Os. Parkowe
    (bloki 1-5)
  5. ul. Sienkiewicza
  6. ul. Kamienna
  7. ul. Podmiejska
  8. ul. Graniczna
  9. ul. Służba Polsce
  10. ul. Zagrody
  11. ul. Prądzyńskiego
  12. ul. Plac Kościuszki
  13. ul. Matejki
  14. ul. Rolnicza
  15. ul. Łąkowa
  16. ul. Słoneczna
  17. ul. Jagiellońska
    (Bez Złotej Jesieni)

JUZASZEK AGATA
wtorek, czwartek
7:00 – 10:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Podmiejska Wola
  2. Zagorzyce
  3. Podleśna Wola
  4. Pstroszyce I , II, Widnica
  5. Strzeżów I i II, Zapustka
  6. Brzuchania
  7. Kalina Mała
  8. Kalina Lisiniec
  9. Kalina Rędziny
  10. Bukowska Wola
  11. Widnica
  12. Os. Młodych
  13. Os. Kolejowe
  14. ul. Kolejowa
  15. ul. Walki Zbrojnej
  16. ul. Sobieskiego
  17. ul. Partyzantów
  18. ul. Podzamcze
  19. ul. Folusz
  20. ul. Traugutta
  21. ul. Racławicka
  22. ul. Targowa
  23. ul. Jagiellońska
    (Złota Jesień)

MIKUŁA WERONIKA
wtorek, czwartek
8:00 – 11:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Nasiechowice
    (Opiekun mieszkania chronionego)
  2. Dziewięcioły
  3. Bukowska Wola
  4. Biskupice
  5. ul. J. Dolny
  6. ul. J. Górny
  7. ul. Mickiewicza
  8. ul. Szewska
  9. ul. Pęckowskiego
  10. ul. Zielona
  11. ul. Żeromskiego
  12. ul. Powstańców
  13. ul. Partyzantów
  14. ul. Wspólna
  15. ul. Robotnicza
  16. oś. Parkowe
    (bloki 6+)

EWA FILIPEK
(punkt pierwszego kontaktu)

p. 5


  1. ul. Szpitalna
  2. ul. Polna
Do góry