– O jednostce

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miechowie jest jednostką organizacyjną Miasta i Gminy Miechów wykonującą zadania określone przez:

  • ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym 
  • ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej  
  • ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych  
  • ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie  
  • ustawy z dnia 7 września 2007 r. o pomocy osobom uprawnionym do alimentów 
  • ustawy z dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi   
  • ustawy z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci 
  • ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
  • uchwały nr 80 Rady Ministrów z dnia 30 maja 2018 r. w sprawie ustanowienia rządowego programu “Dobry start
  • innych, obowiązujących przepisów dotyczących pomocy społecznej i jednostek budżetowych

Wsparcie oferowane przez Ośrodek jest adresowane do mieszkańców Gminy i Miasta Miechów.


kierownik – Robert Gądek

koordynator pracy socjalnej – Barbara Górzyńska

główna księgowa – Katarzyna Kmera

kadrowa – Grażyna Oczkowicz

DZIAŁY:

Dział Pomocy i Integracji Społecznej

Zespół Pracy Socjalnej i Asystentury Rodzinnej

  • wspieranie rodziny
  • przemoc (niebieska karta)

Pracownicy:

Anna Zientara-Dela – pracownik socjalny: pon-pt. 7:00 – 10:00

Barbara Górzyńska – starszy pracownik socjalny: pon-pt. 7:30 – 10:00, 13:30 – 15:00

(dodatkowo jeżeli przebywa na terenie GOPS)

Anna Strzeszkowska – Starszy pracownik socjalny: poniedziałek, środa, piątek 7:00 – 10:00


Zespół do Spraw Świadczeń Przyznawanych Decyzją

Małgorzata Gaździcka – pracownik socjalny: poniedziałek, środa 7:00 – 10:00

Barbara Nosal – pracownik socjalny: wtorek, czwartek 7:00 – 11:00

Agata Juzaszek – starszy pracownik socjalny: wtorek, czwartek 7:00 – 10:00

Marlena Włodarczyk – specjalista pracy socjalnej: poniedziałek, środa 8:00 – 11:00

Magdalena Duszyc – pracownik administracyjny


Zespół do Spraw Usług, Pomocy i Integracji Społecznej

Katarzyna Maleta – pracownik socjalny: poniedziałek, czwartek  8:00 – 11:00

Marzena Włosek – pracownik administracyjny ds. Uslug: wtorek, środa, piątek 7:00 – 10:00


Stanowisko Pierwszego Kontaktu

Ewa Filipek – pon-pt 7:00 – 14:00

Zespół do Spraw Świadczeń Rodzinnych i Wychowawczych

Anna Kmita pon-pt 7:00 – 15:00

Midro Bożena pon-pt 7:30 – 15:30

Marta Zaganiacz pon-pt 7:30 – 15:30

  • stanowisko do spraw funduszu alimentacyjnego
  • stanowisko do spraw dodatków mieszkaniowych i dodatków mieszkaniowych

Anna Frankiewicz pon-pt 7:00 – 15:00


Projekty szkoleniowe

Justyna Nowak – pracownik KIS i specjalista ds. indywidualnej diagnozy

Robert Gądek – koordynator


PODZIAŁ REJONÓW DLA PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH W GMINIE MIECHÓW

obowiązuje od 24.02.2020 roku

WŁODARCZYK MARLENA
poniedziałek, środa
8:00 – 11:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Szczepanowice
  2. Poradów
  3. Wymysłów
  4. Zarogów
  5. Pojałowice
  6. Glinica
  7. Parkoszowice
  8. Sławice Szlacheckie
  9. os. Sikorskiego
  10. ul. Ks. Skorupki
  11. ul. Spacerowa
  12. ul. Rynek
  13. ul. Piłsudskiego
  14. ul. Janów Dolny
  15. ul. Janów Górny
  16. ul. J. Słowackiego
  17. ul. Głowackiego
  18. ul. Jaksy
  19. ul. Kilińskiego
  20. ul. Prusa
  21. ul. Mickiewicza
  22. ul. Wesoła
  23. ul. Poprzeczna

NOSAL BARBARA
wtorek, czwartek
8:00 – 11:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Biskupice
  2. Falniów
  3. Falniów Wysiołek
  4. Komorów
  5. Kamieńczyce
  6. Jaksice
  7. Przesławice
  8. Celiny Przesławickie
  9. Wielki Dół
  10. Siedliska
  11. ul. Bema
  12. ul. Krótka
  13. ul. Drzymały
  14. ul. Konopnickiej
  15. ul. Polna
  16. ul. Łukasińskiego
  17. ul. Warszawska
  18. ul. Wspólna
  19. ul. Robotnicza
  20. ul. Szewska
  21. ul. Sowińskiego
  22. ul. Dwernickiego
  23. ul. Ogrodowa
  24. ul. Nowa
  25. ul. Kopernika
  26. ul. Kraszewskiego

GAŹDZICKA MAŁGORZATA
poniedziałek, środa
7:00 – 10:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Nasiechowice
  2. Dziewięcioły
  3. Os. Parkowe
  4. ul. Sienkiewicza
  5. ul. Kamienna
  6. ul. Podmiejska
  7. ul. Graniczna
  8. ul. Pęckowskiego
  9. ul. Szpitalna
  10. ul. Służba Polsce
  11. ul. Zielona
  12. ul. Zagrody
  13. ul. Prądzyńskiego
  14. ul. Plac Kościuszki
  15. ul. Matejki
  16. os. Żeromskiego
  17. ul. Rolnicza
  18. Łąkowa
  19. Słoneczna

JUZASZEK AGATA
wtorek, czwartek
7:00 – 10:00
(przyjmowanie interesantów w GOPS)


  1. Podmiejska Wola
  2. Zagorzyce
  3. Podleśna Wola
  4. Pstroszyce I , II, Widnica
  5. Strzeżów I i II, Zapustka
  6. Brzuchania
  7. Kalina Mała
  8. Kalina Lisiniec
  9. Kalina Rędziny
  10. Bukowska Wola
  11. Widnica
  12. Os. Młodych
  13. Os. Kolejowe
  14. ul. Kolejowa
  15. ul. Powstańców
  16. ul. Walki Zbrojnej
  17. ul. Sobieskiego
  18. ul. Partyzantów
  19. ul. Podzamcze
  20. ul. Folusz
  21. ul. Traugutta
  22. ul. Racławicka
  23. ul. Topolowa
  24. ul. Targowa
  25. ul. Jagiellońska
Do góry